ΓΣΑ – ΑΡΑΤΟΣ Κιάτου 3-0

Στη δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β Εθνικής κατηγορίας Ανδρών ο ΓΣ Αργους συνέχισε την καλή του απόδοση και έφτασε σε μια δεύτερη νίκη απέναντι στην αξιόμαχη ομάδα του Κιάτου, τον Άρατο. Οι φίλαθλοι του Βολλευ απόλαυσαν ένα ωραίο ματς αφού ο ΓΣΑ παρουσίασε και πάλι βολλευ επιπέδου έχοντας πολύ καλή υποδοχή & άμυνα ενω στην επίθεση είχε πολύ καλά ποσοστά σε όλες τις θέσεις. Το πρώτο σετ ήταν σχετικά αμφίρροπο και τελείωσε 25-23 υπέρ του ΓΣΑ. Στο δεύτερο σετ επικράτησε ο ΓΣΑ με 25-18 όπως και στο τρίτοADVX6 σετ με 25-17 . Στο παιχνίδι αυτό δεν υστέρησε κανείς αλλά πρέπει να σταθούμε στη εξαιρετική απόδοση του Παναγιώτη Μπίσκου ο οποίος έδειξε ότι του ταιριάζει πολύ η θέση του διαγώνιου.  ΓΣΑ (Κατσαρός): Σχίζας, Μπίσκος, Μπίκος, Καραμήτσας, Καραργύρης, Αργυρόπουλος, Νικολίτσας, Μπούκουρας, Μακρής, Κατσιώνης, Κατσίρης, Ιωάννου, Μπίζιος, Στάμος